EID LOGO.png

אי.איי.די אלקטרוניקה

חברת אי.איי.די אלקטרוניקה קמה לפני כ25 שנה

אנו מספקים פתרונות לאוטומציה, פיקוד ובקרה בשני מישורים עיקריים:

1. ייבוא, שיווק ואספקה של מוצרים מחברות בינלאומיות מובילות בתחומן.

2. תכנון וביצוע פרויקטים כולל חומרה, תוכנה והתקנה של מערכות בקרה למכונות ותהליכים.

אנו מייצגים בארץ יצרנים מובילים בתחום האוטומציה, הפיקוד והבקרה

 

מוצרים עיקריים:

  • מערכות לשליטה ובקרה מרחוק בטכנולוגיית (IoT (Internet of Things 

  • בקרים מתוכנתים

  • בקרת גובה נוזל

  • בקרת חימום

  • בקרת מהירות

  • טיימרים

  • ממסרים סטטיים

  • ממסרי בקרה

  • מסכי מגע HMI

  • סנסורים

  • שלטים אלחוטיים להפעלה ברדיו

אנו מוסמכים על פי תקן ISO 9001:2008.

בנוסף, אנו ספקים מורשה של משהב"ט, וחברים בלשכת המסחר ת"א.

איגוד לשכות המסחר.jpg
iso.png

 

הצוות שלנו

WHATAPP ICON.png

Isachar Weinberg

ISACHAR@EID.CO.IL

054-8182255

WHATAPP ICON.png

David Torati

DAVID@EID.CO.IL

03-5343380

WHATAPP ICON.png

Miri Hazan

MIRI@EID.CO.IL

03-5343380

WHATAPP ICON.png

Yakir Zukerman

YAKIR@EID.CO.IL

054-2499850

WHATAPP ICON.png

Kobi Alima

KOBI@EID.CO.IL

054-8182252

WHATAPP ICON.png

Silviya Cohen

SILVI@EID.CO.IL

03-5343380

WHATAPP ICON.png

Moshe Ganuz

MOSHE@EID.CO.IL

055-6668029

WHATAPP ICON.png

Kobi Weinberg

KOBIW@EID.CO.IL

054-8182269